Producenci
Opcje przeglądania

Czym są i co znajduje się w kategori OFERTY LIMITOWANE ?

W tej kategorii znajdują się dodatkowe oferty limitowane alkoholi, do których dodajemy atrakcyjne prezenty lub pakiety i zestawy promocyjne. Każda z przygotowanych propozycji jest ograniczona w czasie i działa jedynie do wyprzedania zapasów.
Prezentowane tutaj oferty cechują się wysokiej jakości wyselekcjonowanymi alkoholami, a oryginalne dodatki i akcesoria wyróżniają się estetyką, formą i designem.

Jakich produktów dotyczą oferty limitowane ?

W tej kategorii znajdziesz akcje dotyczące między innymi: WHISKY, SZAMPANA, KONIAKU, WIN i innych. Dzięki przygotowanym pakietom łatwo wejdziesz w posiadanie oryginalnych akcesorii i wyposażenia renomowanych producentów alkoholi.

Oferty limitowane — jak to działa ?

Opis każdej oferty zawiera specjalne hasło, które należy wpisać w uwagach do zamówienia na naszej stronie, lub powiedzieć podczas zakupów w naszym salonie ICON Wine & Whisky Selection. Dzięki temu masz gwarancję otrzymania wskazanego prezentu do zakupów. Rezerwacja produktu wraz z ofertą limitowaną przez naszą stronę jest łatwa i intuicyjna i daje pewność rezerwacji pakietu.
Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie naszych ofert limitowanych, napisz do nas na info@iconselection.pl lub zadzwoń 790 802 000 - ZAPRASZAMY.

Jaka jest aktualna dostępność ofert limitowanych ?

Oto lista aktualnych ofert — wybierz interesującą Cię opcję, aby poznać szczegóły:

BALLANTINE'S BRODKA & PRO8L3M;
MALFY GIN I KIELICH DO KOKTAJLI;

OFERTY LIMITOWANE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl