Producenci
Opcje przeglądania

AKADEMIA WHISKY ICON

CHIVAS - SZTUKA BLENDINGU CHIVAS - SZTUKA BLENDINGU
Cena:

200,00 zł

zobacz więcej

Co to jest Akademia Whisky ICON?

Akademia Whisky ICON to autorski program edukacyjny stworzony dla osób interesujących się tematyką whisky oraz chcące poznać jej style i smaki. Warsztaty whisky z uczestnikami odbywają się w kameralnych grupach i miłej atmosferze w naszym salonie ICON Wine & Whisky Selection. Każda edycja wzbogaca uczestników o wiedzę teoretyczną oraz praktyczną dzięki specjalnie przygotowanej degustacji znakomitych whisky.

Na czym polega program Akademii Whisky ICON?

Głównym założeniem wszystkich programów Akademii Whisky ICON jest degustacja w ciemno, dzięki czemu uczestnicy mogą ocenić degustowane whisky przez pryzmat smaku i charakteru. Po ocenie smaku odkrywamy ich etykiety, aby dowiedzieć się czegoś więcej i poznać wybrane informacje o marce.

Taka formuła pozwala na docenienie smaku i znalezienie własnych faworytów bez kierowania się uprzedzeniami czy opiniami na temat marki – dla wielu osób to duże zaskoczenie. Whisky degustowane na naszych warsztatach są znakomitymi reprezentantami swoich kategorii i dostarczają wiele satysfakcji. Jeśli degustacja whisky Warszawa, to właśnie z nami !

Akademia Whisky ICON dzieli się na 6 Leveli, które stopniowo rozszerzają wiedzę i świadomość na temat świata whisky. Zachęcamy do rozpoczęcia przygody od Akademii Whisky ICON Level 1 – wprowadzenia do świata whisky, który zaskoczył swoją treścią i degustowanymi whisky wiele osób, które miały już doświadczenie w tej tematyce. Jako firma szkolimy również pracowników branży jak doradcy w sklepach specjalistycznych oraz organizujemy zamknięte degustacje dla prywatnych lub firmowych grup.

Degustacja Whisky Warszawa — gdzie odbywają się warsztaty i czy to dobry pomysł na prezent ?

Akademia Whisky ICON to świetna forma edukacji oraz super pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, partnerów biznesowych, czy współpracowników. W celu ułatwienia zakupu formy prezentowej warsztatów wprowadziliśmy VOUCHERY PREZENTOWE, które można kupić przez naszą stronę lub w Salonie ICON Wine & Whisky Selection. Jeśli degustacja whisky Warszawa, to właśnie z nami. 

To właśnie w nowoczesnym wnętrzu naszego salonu zlokalizowanego na Targówku przy ulicy Głębockiej 5/u3 odbywa się Akademia Whisky ICON. Oczywiście lokalizacja nie jest dla nas ograniczeniem i na indywidualne lub firmowe zlecenie możemy przeprowadzić warsztaty w uzgodnionym miejscu – np. w siedzibie Twojej firmy. 

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie Akademii ICON i prowadzonych warsztatów i degustacji whisky w Warszawie i nie tylko,  skontaktuj się z nami w wygodny sposób — mailowo pod akademia@iconselection.pl, telefonicznie 790802000 lub osobiście w naszym salonie ICON Wine & Whisky Selection na warszawskim Targówku przy ulicy Głębockiej 5/u3 - ZAPRASZAMY na degustację whisky w Warszawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl