Producenci
Nowości
Opcje przeglądania

AKADEMIA WHISKY ICON

Co to jest Akademia Whisky ICON?

Akademia Whisky ICON to autorski program edukacyjny stworzony dla osób interesujących się tematyką whisky oraz chcące poznać jej style i smaki. Warsztaty whisky z uczestnikami odbywają się w kameralnych grupach i miłej atmosferze w naszym salonie ICON Wine & Whisky Selection. Każda edycja wzbogaca uczestników o wiedzę teoretyczną oraz praktyczną dzięki specjalnie przygotowanej degustacji znakomitych whisky.

Na czym polega program Akademii Whisky ICON?

Głównym założeniem wszystkich programów Akademii Whisky ICON jest degustacja w ciemno, dzięki czemu uczestnicy mogą ocenić degustowane whisky przez pryzmat smaku i charakteru. Po ocenie smaku odkrywamy ich etykiety, aby dowiedzieć się czegoś więcej i poznać wybrane informacje o marce.

Taka formuła pozwala na docenienie smaku i znalezienie własnych faworytów bez kierowania się uprzedzeniami czy opiniami na temat marki – dla wielu osób to duże zaskoczenie. Whisky degustowane na naszych warsztatach są znakomitymi reprezentantami swoich kategorii i dostarczają wiele satysfakcji. Jeśli degustacja whisky Warszawa, to właśnie z nami !

Akademia Whisky ICON dzieli się na 6 Leveli, które stopniowo rozszerzają wiedzę i świadomość na temat świata whisky. Zachęcamy do rozpoczęcia przygody od Akademii Whisky ICON Level 1 – wprowadzenia do świata whisky, który zaskoczył swoją treścią i degustowanymi whisky wiele osób, które miały już doświadczenie w tej tematyce. Jako firma szkolimy również pracowników branży jak doradcy w sklepach specjalistycznych oraz organizujemy zamknięte degustacje dla prywatnych lub firmowych grup.

Degustacja Whisky Warszawa — gdzie odbywają się warsztaty i czy to dobry pomysł na prezent ?

Akademia Whisky ICON to świetna forma edukacji oraz super pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, partnerów biznesowych, czy współpracowników. W celu ułatwienia zakupu formy prezentowej warsztatów wprowadziliśmy VOUCHERY PREZENTOWE, które można kupić przez naszą stronę lub w Salonie ICON Wine & Whisky Selection. Jeśli degustacja whisky Warszawa, to właśnie z nami. 

To właśnie w nowoczesnym wnętrzu naszego salonu zlokalizowanego na Targówku przy ulicy Głębockiej 5/u3 odbywa się Akademia Whisky ICON. Oczywiście lokalizacja nie jest dla nas ograniczeniem i na indywidualne lub firmowe zlecenie możemy przeprowadzić warsztaty w uzgodnionym miejscu – np. w siedzibie Twojej firmy. 

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie Akademii ICON i prowadzonych warsztatów i degustacji whisky w Warszawie i nie tylko,  skontaktuj się z nami w wygodny sposób — mailowo pod akademia@iconselection.pl, telefonicznie 790802000 lub osobiście w naszym salonie ICON Wine & Whisky Selection na warszawskim Targówku przy ulicy Głębockiej 5/u3 - ZAPRASZAMY na degustację whisky w Warszawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl