Producenci
Nowości
BELVEDERE 10 VODKA 0,7L
BELVEDERE 10 VODKA 0,7L

923,00 zł

ELIJAH CRAIG STRAIGHT RYE WHISKEY 0,7L
ELIJAH CRAIG STRAIGHT RYE WHISKEY 0,7L

179,90 zł

 MARTINI VIBRANTE APERITIVO BEZALKOHOLOWE 0,75L
MARTINI VIBRANTE APERITIVO BEZALKOHOLOWE 0,75L

49,90 zł

CHAMBORD LIKIER 0,7L
CHAMBORD LIKIER 0,7L

139,90 zł

Opcje przeglądania

AKADEMIA WINA ICON

Co to jest Akademia Wina ICON?

Akademia Wina ICON to autorskie warsztaty, które mają na celu w przystępny sposób przekazać sporą dawkę wiedzy popartej degustacją wybranych win. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi zostaniesz wprowadzony do świata wina oraz zdobędziesz praktyczne informacje pomocne przy dokonywaniu wyborów w sklepie, restauracji lub na prezent.

Stawiamy na komfort uczestników Akademii, dlatego nasze warsztaty odbywają się w kameralnych grupach w nowoczesnym, estetycznym wnętrzu salonu ICON Wine & Whisky Selection. Jeśli interesuje Cię Degustacja Wina w Warszawie, to dobrym pomysłem jest zapisanie się na nasze warsztaty, podczas których  zawsze panuje miła i swobodna atmosfera.

Co zyskam dzięki Akademii Wina ICON?

Akademia Wina ICON została stworzona po to, aby edukować i pokazywać różne style wina. Zacznij od Level 1, podczas którego w przystępny sposób zagłębisz się w winiarskim świecie i pogłębisz swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Zdobyte informacje i umiejętności otworzą Ci drzwi do dalszych, samodzielnych eksperymentów i odkrywania nowych smaków. Jeśli degustacja wina Warszawa, to jeden z Twoich punków zainteresowań, to przekonaj się co mamy do przekazania podczas naszych warsztatów.

Wino od zamierzchłych czasów towarzyszy człowiekowi i od zawsze było i jest zestawiane z jedzeniem — to duża satysfakcja gdy poznasz podstawowe zasady food pairingu, czyli dobierania wina do potraw. Inną sprawą jest serwowanie win w odpowiedniej temperaturze — bo tylko wtedy możemy w pełni docenić jego smak i charakter, a jak się okazuje ten element degustacji wina, jest wciąż zagadkowy dla wielu osób oraz jednym z najczęściej popełnianych błędów. 

Tych i wielu innych zasad spokojnie uczymy na naszych warsztatach winiarskich z serii Akademia ICON w salonie ICON Wine & Whisky Selection.

Degustacja wina Warszawa — o winie mówimy prosto i zrozumiale !

Podczas naszych warsztatów winiarskich niejednokrotnie przekonaliśmy się, że podstawowe czynności, jak otwarcie butelki wina musującego, czy posługiwanie się trybuszonem lub pompką do wina stanowi nadal kłopot dla wielu osób. To nic wstydliwego i rozumiemy, że warto poruszać nawet te podstawowe tematy, aby prosto i zrozumiale wyjaśnić uczestnikom warsztatów wszelkie zagadnienia, dzięki którym pewnie i z satysfakcją będą poznawać świat win. 

Jak kupić prezent w postaci warsztatów wina ? 

Z tym pytaniem spotkaliśmy się wiele razy i dlatego oprócz osobistego uczestnictwa w warsztatach możliwe jest również wykupienie Vouchera prezentowego na Akademię Wina ICON. Zbieramy informacje od naszych uczestników i okazuje się, że warsztaty są świetnym pomysłem na prezent – to sprawdzona informacja :) 
Z wielką satysfakcją możemy powiedzieć, że uczestnicy wracają do nas, aby zapisać się na kolejne edycje — to dla nas  najlepsza rekomendacja. 
Vouchery prezentowe znajdziesz wśród oferowanych szkoleń, lub po prostu tutaj — VOUCHER PREZENTOWY.

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie Akademii ICON i prowadzonych warsztatów i degustacji skontaktuj się z nami mailowo pod akademia@iconselection.pl, telefonicznie 790802000 lub osobiście w naszym salonie ICON Wine & Whisky Selection na warszawskim Targówku przy ulicy Głębockiej 5/u3 - ZAPRASZAMY na degustację wina w Warszawie.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl