Producenci
CZY KOBIETY CHCĄ ROZMAWIAĆ O WHISKY? - AKADEMIA WHISKY ICON WYŁĄCZNIE DLA KOBIET. 0
CZY KOBIETY CHCĄ ROZMAWIAĆ O WHISKY? - AKADEMIA WHISKY ICON WYŁĄCZNIE DLA KOBIET.

W połowie grudnia w salonie ICON Wine & Whisky Selection na warszawskim Targówku odbyły się pierwsze warsztaty z serii „Akademia Whisky LEVEL 1” dla… 
... kobiet!

Chcieliśmy wyróżnić tę piękną płeć, nie tylko w dzień kobiet. Dlatego postanowiliśmy stworzyć warsztaty, które pomogą Paniom wgryźć się w temat whisky, a przede wszystkim będą dobrą zabawą! 

Co najważniejsze warsztaty odbyły się TYLKO w damskim gronie. Tak jest miłe Panie, tylko wy i 1 prowadzący rodzynek. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak się bawiliśmy – czytaj dalej, może i następnym razem to Ty nas odwiedzisz. ;) 

czytaj całość »
CZY WIESZ JAKI ALKOHOL WYBRAĆ NA PREZENT ? SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA OKIEM EKSPERTA. 0
CZY WIESZ JAKI ALKOHOL WYBRAĆ NA PREZENT ? SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA OKIEM EKSPERTA.

Jasną rzeczą jest fakt, że nic nie cieszy tak, jak butelka dobrego alkoholu. Jest on najbardziej uniwersalnym prezentem, jaki możemy wręczyć kontrahentowi, osobie bliskiej lub partnerowi biznesowemu. Jeśli szukasz, bądź nie możesz zdecydować się jaki alkohol wybrać na prezent – mamy dla Ciebie kilka rad!

Nasz artykuł pomoże Ci dokonać słusznego wyboru, a co najważniejsze zaoszczędzisz dużo cennego czasu :)

czytaj całość »
AKADEMIA WHISKY ICON 0
AKADEMIA WHISKY ICON

Jak Polacy odnajdują się w świecie whisky?

W pierwszy czwartek listopada w salonie ICON Wine & Whisky Selection na Targówku odbyły się warsztaty z serii „Akademia Whisky ICON – LEVEL 1”. Jak wiadomo tematyka whisky, wzbudza coraz większe zainteresowanie  mężczyzn i kobiet w Polsce. Dlatego naszym głównym zadaniem było wzbogacić uczestników o wiedzę teoretyczną, a co najważniejsze praktyczną na temat whisky. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl