Producenci
Nowości
CHAMBORD LIKIER 0,7L
CHAMBORD LIKIER 0,7L

139,90 zł

BEEFEATER PINK GIN 0,7L
BEEFEATER PINK GIN 0,7L

84,99 zł

szt.
BISCARDO NEROPASSO 0,75L
BISCARDO NEROPASSO 0,75L

58,99 zł

szt.
BISCARDO OROPASSO 0,75L
BISCARDO OROPASSO 0,75L

58,99 zł

szt.
BISCARDO VALPOLICELLA RIPASSO 0,75L
BISCARDO VALPOLICELLA RIPASSO 0,75L

79,90 zł

szt.
GRAND THEATRE BORDEAUX MOELLEUX 0,75L
GRAND THEATRE BORDEAUX MOELLEUX 0,75L

39,90 zł

szt.
GRAND THEATRE BORDEAUX ROUGE 0,75L
GRAND THEATRE BORDEAUX ROUGE 0,75L

39,90 zł

szt.
Opcje przeglądania

 

WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ KIERUNEK — WHISKY LUB WINA.

Akademia Whisky ICON Degustacja whisky Warszawa Akademia Wina ICON Degustacja wina Warszawa

AKADEMIA ICON - DEGUSTACJE

CHIVAS - SZTUKA BLENDINGU CHIVAS - SZTUKA BLENDINGU
Cena:

200,00 zł

zobacz więcej

Czym jest Akademia ICON?

Akademia ICON to autorskie, profesjonalne warsztaty prowadzone w naszym salonie ICON Wine & Whisky Selection na warszawskim Targówku, lub w ustalonym miejscu (np. siedzibie Twojej firmy). Akademia ma na celu pomóc zagłębić się w tematyce  whisky lub wina i zdobyć sporą wiedzę teoretyczną jak i doświadczenie praktyczne. Warsztaty oparte są na degustacjach wysokiej jakości trunków, a ich uczestnicy zyskują dużą pewność siebie przy wybieraniu whisky lub wina dla siebie, na prezent czy zamawiając w ulubionej restauracji.

Oprócz opracowanych programów od czasu do czasu organizujemy w naszym salonie prezentację marek whisky, koniaku i innych, które prowadzone są przez polskich lub zagranicznych ambasadorów. To również ciekawe doświadczenia, o których informujemy osoby zapisane do naszego newslettera lub będące członkami naszej zamkniętej grupy na Facebooku - Akademia ICON Wine & Whisky Selection

Dlaczego warto wybrać degustacje whisky i wina w Akademii ICON?

Nasza Akademia ICON prowadzona jest według autorskiego programu edukacyjnego w nowoczesnym salonie o wysokiej estetyce. Warsztaty odbywają się w kameralnych grupach, w sympatycznej atmosferze, dzięki czemu każda osoba biorąca udział w naszej Akademii jest w ciągłym kontakcie z prowadzącym. Wszystkie Levele (etapy) Akademii realizowane są na wysokim poziomie i oparte są na świetnej jakości whisky i winach. Jeśli tematyka degustacji whisky lub degustacji wina odbywające się w Warszawie są Ci bliskie, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. 

Oprócz istotnych informacji z poszczególnych dziedzin doświadczysz również interesujących (czasami wręcz odkrywczych — to opinia uczestników) smaków i charakterów whisky lub wina, które z dużą uwagą dobieramy do poszczególnych programów edukacyjnych.

W przypadku whisky mamy dodatkową ciekawostkę — nasze degustacje na każdym Level-u odbywają się w "ciemno" !
Co to oznacza ?
Każda whisky najpierw jest degustowana i omawiana os trony profilu smakowego i charakteru, a dopiero później prezentowana jest jej nazwa i edycja. Dzięki takiemu podejściu uczestnicy znacznie lepiej rozumieją różnice i cechy poszczególnych whisky bez kierowania się zasłyszanymi opiniami i uprzedzeniami. Całość jest bardzo ciekawa i przynosi wiele satysfakcji — przekonaj się.      

O whisky mówimy prosto, ale nieprostacko !

Dlaczego ?  Ponieważ wiemy, że dookoła tematyki whisky czy wina narosło wiele błędnych informacji i mitów, które potrafią zniechęcić początkujących smakoszy. To właśnie dlatego kierujemy się zasadą prowadzenia warsztatów prostym i zrozumiałym językiem i wyjaśniamy nawet najbardziej banalne i podstawowe zagadnienia. 
Naszym celem jest stworzenie wysokiej świadomości i rozsądnego podejścia do degustacji alkoholi wśród uczestników warsztatów Akademii ICON.

Jak kupić prezent w postaci warsztatów whisky lub wina ? 

Z tym pytaniem spotkaliśmy się wiele razy i dlatego oprócz osobistego uczestnictwa w warsztatach możliwe jest również wykupienie Vouchera prezentowego na Akademię ICON. Zbieramy informacje od naszych uczestników i okazuje się, że warsztaty są świetnym pomysłem na prezent – to sprawdzona informacja :) 
Z wielką satysfakcją możemy powiedzieć, że uczestnicy wracają do nas, aby zapisać się na kolejne edycje — to dla nas  najlepsza rekomendacja. 
Vouchery prezentowe znajdziesz w poszczególnych kategoriach Akademia Whisky ICON lub Akademia Wina ICON — sam zdecyduj, który kierunek jest bliski Twoim zainteresowaniom.

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie Akademii ICON i prowadzonych warsztatów i degustacji skontaktuj się z nami mailowo pod info@iconselection.pl, telefonicznie 790802000 lub osobiście w naszym salonie ICON Wine & Whisky Selection na warszawskim Targówku przy ulicy Głębockiej 5/u3 - ZAPRASZAMY.  


WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ KIERUNEK — WHISKY LUB WINA.

Akademia Whisky ICON Degustacja whisky Warszawa Akademia Wina ICON Degustacja wina Warszawa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl