Producenci
Opcje przeglądania

Czym jest Akademia ICON?

Akademia ICON to autorskie, profesjonalne warsztaty prowadzone w naszym salonie ICON Wine & Whisky Selection na warszawskim Targówku, lub w ustalonym miejscu (np. siedzibie Twojej firmy). Akademia ma na celu pomóc zagłębić się w tematyce  whisky lub wina oraz posiąść sporą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Warsztaty oparte są na degustacjach wysokiej jakości trunków, a ich uczestnicy zyskują większą pewność siebie przy dokonywaniu wyborów zakupowych dla siebie, na prezent czy spędzając czas w ulubionej restauracji.

Dlaczego warto wybrać degustacje w Akademii ICON?

Nasza Akademia ICON prowadzona jest według autorskiego programu edukacyjnego w nowoczesnym salonie o wysokiej estetyce. Wszystkie Levele Akademii realizowane są na wysokim poziomie. Warsztaty odbywają się w kameralnych grupach, w sympatycznej atmosferze, dzięki czemu każda osoba biorąca udział w naszej Akademii jest w ciągłym kontakcie z prowadzącym.

Oprócz osobistego uczestnictwa w warsztatach możliwe jest również wykupienie Vouchera prezentowego na Akademie ICON, która jest świetnym pomysłem na prezent – to sprawdzona informacja

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl