Producenci
Opcje przeglądania

 

WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ KIERUNEK — WHISKY LUB WINA.

Akademia Whisky ICON Degustacja whisky Warszawa Akademia Wina ICON Degustacja wina Warszawa

AKADEMIA ICON - DEGUSTACJE

CHIVAS - SZTUKA BLENDINGU CHIVAS - SZTUKA BLENDINGU
Cena:

200,00 zł

zobacz więcej

Czym jest Akademia ICON?

Akademia ICON to autorskie, profesjonalne warsztaty prowadzone w naszym salonie ICON Wine & Whisky Selection na warszawskim Targówku, lub w ustalonym miejscu (np. siedzibie Twojej firmy). Akademia ma na celu pomóc zagłębić się w tematyce  whisky lub wina i zdobyć sporą wiedzę teoretyczną jak i doświadczenie praktyczne. Warsztaty oparte są na degustacjach wysokiej jakości trunków, a ich uczestnicy zyskują dużą pewność siebie przy wybieraniu whisky lub wina dla siebie, na prezent czy zamawiając w ulubionej restauracji.

Oprócz opracowanych programów od czasu do czasu organizujemy w naszym salonie prezentację marek whisky, koniaku i innych, które prowadzone są przez polskich lub zagranicznych ambasadorów. To również ciekawe doświadczenia, o których informujemy osoby zapisane do naszego newslettera lub będące członkami naszej zamkniętej grupy na Facebooku - Akademia ICON Wine & Whisky Selection

Dlaczego warto wybrać degustacje whisky i wina w Akademii ICON?

Nasza Akademia ICON prowadzona jest według autorskiego programu edukacyjnego w nowoczesnym salonie o wysokiej estetyce. Warsztaty odbywają się w kameralnych grupach, w sympatycznej atmosferze, dzięki czemu każda osoba biorąca udział w naszej Akademii jest w ciągłym kontakcie z prowadzącym. Wszystkie Levele (etapy) Akademii realizowane są na wysokim poziomie i oparte są na świetnej jakości whisky i winach. Jeśli tematyka degustacji whisky lub degustacji wina odbywające się w Warszawie są Ci bliskie, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. 

Oprócz istotnych informacji z poszczególnych dziedzin doświadczysz również interesujących (czasami wręcz odkrywczych — to opinia uczestników) smaków i charakterów whisky lub wina, które z dużą uwagą dobieramy do poszczególnych programów edukacyjnych.

W przypadku whisky mamy dodatkową ciekawostkę — nasze degustacje na każdym Level-u odbywają się w "ciemno" !
Co to oznacza ?
Każda whisky najpierw jest degustowana i omawiana os trony profilu smakowego i charakteru, a dopiero później prezentowana jest jej nazwa i edycja. Dzięki takiemu podejściu uczestnicy znacznie lepiej rozumieją różnice i cechy poszczególnych whisky bez kierowania się zasłyszanymi opiniami i uprzedzeniami. Całość jest bardzo ciekawa i przynosi wiele satysfakcji — przekonaj się.      

O whisky mówimy prosto, ale nieprostacko !

Dlaczego ?  Ponieważ wiemy, że dookoła tematyki whisky czy wina narosło wiele błędnych informacji i mitów, które potrafią zniechęcić początkujących smakoszy. To właśnie dlatego kierujemy się zasadą prowadzenia warsztatów prostym i zrozumiałym językiem i wyjaśniamy nawet najbardziej banalne i podstawowe zagadnienia. 
Naszym celem jest stworzenie wysokiej świadomości i rozsądnego podejścia do degustacji alkoholi wśród uczestników warsztatów Akademii ICON.

Jak kupić prezent w postaci warsztatów whisky lub wina ? 

Z tym pytaniem spotkaliśmy się wiele razy i dlatego oprócz osobistego uczestnictwa w warsztatach możliwe jest również wykupienie Vouchera prezentowego na Akademię ICON. Zbieramy informacje od naszych uczestników i okazuje się, że warsztaty są świetnym pomysłem na prezent – to sprawdzona informacja :) 
Z wielką satysfakcją możemy powiedzieć, że uczestnicy wracają do nas, aby zapisać się na kolejne edycje — to dla nas  najlepsza rekomendacja. 
Vouchery prezentowe znajdziesz w poszczególnych kategoriach Akademia Whisky ICON lub Akademia Wina ICON — sam zdecyduj, który kierunek jest bliski Twoim zainteresowaniom.

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie Akademii ICON i prowadzonych warsztatów i degustacji skontaktuj się z nami mailowo pod info@iconselection.pl, telefonicznie 790802000 lub osobiście w naszym salonie ICON Wine & Whisky Selection na warszawskim Targówku przy ulicy Głębockiej 5/u3 - ZAPRASZAMY.  


WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ KIERUNEK — WHISKY LUB WINA.

Akademia Whisky ICON Degustacja whisky Warszawa Akademia Wina ICON Degustacja wina Warszawa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl